WIELRENNEN
in het district ZUID-HOLLAND
van de KNWU
www.zuidholland-knwu.nl

Laatste wijziging: 29 maart 2017


Districtskalender
Districtsbestuur
Verenigingen
Vertrouwenscontactpersoon
Districtsreglement
Website van de KNWU
Jaarlijkse Besluiten 2017
Landelijke Wegwedstrijden
Landelijke Veldritten
Landelijke MTB-wedstrijden
Jeugdwielrennen
Wedstrijdafstanden
Toegestane verzetten
Foto's Koos
Wielerverslagen Hans



Mailtje naar webmaster
Dick van Loon

              ****AGENDA****


Zaterdag 1 april 2017: Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse
S/F clubparkoers Delta, Wielrenpad
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK)

Zaterdag 8 april 2017: Rotterdam
S/F clubparkoers Ahoy, Landscheiding
Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes; Handbiken; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen

Zaterdag 8 april 2017: Honselersdijk
LJC MTB
S/F clubparkoers WWV, Broekpolderlaan
Jeugd cat. 1 tm 7

Zaterdag 8 april 2017: 44e Ronde van Lexmond
S/F Kortenhoevenseweg
Basisleden; Amateurs/Sportklasse; Elite/Beloften

Zondag 9 april 2017: Rijswijk
S/F clubparkoers De Spartaan, Lange Kleiweg
Jeugd cat. 1 t/m 7 omnium (Selectiewedstrijd NK)

Zondag 9 april 2017: 33e Omloop van de Glazen Stad
Kwintsheul
S/F Vogelaer
Elite/Beloften Eendaagse

Zondag 16 april 2017: Jeugdronde van Alphen aan den Rijn
S/F clubparkoers Avanti, Amerikalaan
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK); Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes

Maandag 17 april 2017: Waddinxveen
Junioren; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen/Junior-vrouwen; Amateurs; Dikke Banden 7-12 jaar; Funklasse; Elite/Beloften

Woensdag 19 april 2017: Rotterdam
Grote Prijs Koppert Biological Systems
S/F clubparkoers Ahoy, Landscheiding
Junioren; Sportklasse; Elite/Beloften/Amateurs

Zaterdag 22 april 2017: Jeugdronde van de Bult
S/F clubparkoers Swift, Leiden
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK)

Zaterdag 22 april 2017: Arno Wallaard Memorial Junioren
Meerkerk
S/F Burgemeester Slobbelaan
Junioren Eendaagse

Zaterdag 22 april 2017: Arno Wallaard Memorial
Meerkerk
S/F Burgemeester Slobbelaan
Elite Men Int.1.2

Donderdag 27 april 2017: Grote Ronde van 's-Gravendeel
S/F Smitsweg
Sportklasse; Amateurs; Elite/Beloften

Zaterdag 29 april 2017: Marion Gödde Meisjesronde
S/F clubparkoers De Mol, Vogelaarsweg, Dordrecht
Jeugd meisjes (Selectiewedstrijd NK); Nieuweling-meisjes; Junior-vrouwen

Zondag 30 april 2017: Lansingerland/Bergschenhoek
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK alleen jongens)

Zondag 30 april 2017: Haagse Wielerdag
S/F clubparkoers Trias, Jaap Edenweg, Den Haag
Junior-vrouwen/Nieuweling-meisjes; Sportklasse-19+/Amateurs-40+; Elite/Beloften/Amateurs





                ****NIEUWS****

Het district heeft een nieuwe jeugdcommissaris: Hans Hilbers
Hans.hilbers@icloud.com
tel. 06.10.97.29.59

Selectieprocedure NK Jeugd

MTB cup ZH Eerste wedstrijd 2 april
Clubkalender Dirty Hil MTB

Regionale Zondagmorgencompetitie
Zomeravondcompetities DRC De Mol
   Maandag, dinsdag en donderdag
Zomeravondkoersen RWC Ahoy
   Dinsdag en donderdag
Interclubcompetities WV Avanti
   Donderdagavond en zondagmorgen
Interclubwedstrijden RTV De Bollenstreek
Dinsdagavondcompetitie PRC Delta
Clubwedstrijden GRTC Excelsior
Woensdagavondcompetitie De Hoekse Renners
    1e wedstrijd 12 april
Dinsdagavondcompetitie RWV De Spartaan
Dinsdagavondcompetitie LRTV Swift
Zomeravondcompetitie Trias / WWV
     Dinsdag Trias, donderdag WWV

Trainingsaanbod baan
Trainingen te Amsterdam (v.a. 1 februari)
Trainingen te Alkmaar (v.a. 2 februari)

Nieuwe juryleden gezocht !!!

Gratis inspanningstest voor wielrenners

Chip/Transponder

Jaarlijkse Besluiten Baan-Veld-Strandraces

Wielrennen in Limburg